Чим небезпечний цистит?

Будь-яка хвороба має наслідки. Важливо починати лікування якомога швидше, щоб уникнути ускладнень і сумних наслідків.

Зазвичай невірно обрана тактика лікування або недоліковані запальні процеси в організмі призводять до хронічних хвороб. А хронічний цистит практично невиліковний – це проблема на все життя.

Крім того, інфекційний цистит призводить до запалення нирок: інфекція із сечових шляхів рухається далі і потрапляє прямо в нирки. Як результат – запальний процес тканин нирок – пієлонефрит. І якщо односторонній пієлонефрит піддається лікуванню, то двосторонній вже представляє серйозну загрозу для життя людини.

Не менш серйозну небезпеку становить собою інтерстиціальний цистит. Це запалення всієї слизової і м’язової стінки сечового міхура. Даний вид циститу не підлягає лікуванню і часто вимагає хірургічного втручання (при тривалому перебігу). Зазвичай до таких наслідків призводить ігнорування хвороби, її запущеність і самолікування.

Ще одним небезпечним наслідком недолікованого циститу є порушення функціонування всієї репродуктивної та прилеглої систем – матки, придатків матки, кишечника. Інфекція з ураженого органу, потрапляючи до них по лімфатичних шляхах, викликає запальні процеси – пієлонефрити, сальпінгіти, оофоріти, аднексити, метроендометрити, проктити.

Крім усього іншого, жінки, які перенесли ускладнення після циститу, часто відзначають порушення в інтимній сфері – такі як болі при статевих актах, загострення неприємних симптомів після сексу.

Лікарський препарат КАТАРІЯ ефективно знешкоджує перші ознаки циститу і запобігає тяжким наслідкам за два дні прийому.