Лікування і профілактика циститу

Ефективність і швидкість лікування циститу залежить від правильної діагностики причини захворювання. Основним медичним підходом є медикаментозна терапія при якій пацієнтові призначають препарати основної дії залежно від природи захворювання (антибіотики при бактеріальній інфекції, фунгіцидні препарати при грибковому процесі), знеболювальні засоби: спазмолітики, анальгетики, нестероїдні протизапальні медикаменти. Призначаються імуномодулюючі препарати і вітамінні комплекси для підвищення імунітету.

Правильний питний режим і дотримання дієти так само важливі для швидкого одужання.

Але лікувати завжди складніше, ніж попередити. Тому профілактика відіграє важливу роль. Використовуючи туалетний папір, слід здійснювати рухи у напрямку від уретри до анусу і ні в якому разі не навпаки. Велике значення має чистота сантехніки – слід періодично обробляти її дезінфікуючими засобами і не сідати на унітази в громадських місцях. Також слід дотримуватися правил гігієни, повністю і часто спорожняти сечовий міхур, не переохолоджуватися. Якщо з’являються запальні захворювання сечостатевої системи, їх варто лікувати негайно.

Тим не менше, не завжди вдається повністю уникнути непередбачених чинників і обставин. Тому, в якості профілактики та зняття перших симптомів циститу, щоб не допустити подальшого розвитку хвороби, слід завжди при собі мати КАТАРІЮ, яка ефективно бореться з циститом. Лікарський препарат нового покоління усуває підвищену кислотність і вже через 2 дні прийому повністю усуває хворобу.

У будь-якому випадку консультація лікаря обов’язкова! Самолікування небезпечне для здоров’я!